طرز تهیه رولت بهاری - غذا با مرغ

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد طرز تهیه رولت بهاری ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته غذا با مرغ از سایت آشپزی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: طرز تهیه مواد میانی
مرغ را همراه پودر سیر، آویشن، نمک، فلفل، سوسیس، فلفل دلمه ای، پیاز داغ، جعفری، پنیر فتا و ژامبون خرد شده درون غذاساز ریخته، هم می زنیم تا پوره شود. خمیر رولت را از فر خارج کرده و روی کاغذ روغنی برمی گردانیم تا کاملا سرد شود، بعد روی آن سس مایونز مالیده و از مواد میانی وسط آن می ریزیم. در صورتی که بخواهیم رولت را گرم سرو کنیم، در این مرحله قبل از رول کردن پنیر پیتزا را روی مواد میانی ریخته، بعد رول کرده و درون فویل می پیچیم و در فری که از قبل گرم کرده ایم به مدت 5 تا 10 دقیقه قرار می دهیم.
به گزارش آکاایران: در صورتی که بخواهیم این رولت را به صورت سرد سرو کنیم مواد را وسط رولت گذاشته، آن را رول کرده، درون فویل پیچیده و در یخچال به مدت پنج ساعت قرار می دهیم. روی رولت را با سس خردل و هر سس دلخواه دیگری تزیین کرده، سپس آن را برش زده و سرو می کنیم.
طرز تهیه خمیر
آرد، شیر، نمک، فلفل و تخم مرغ ها را مخلوط کرده، سپس با همزن برقی حدود دو دقیقه می زنیم. مواد را در یک قالب مستطیلی شکل به ابعاد 30در20 سانتی متر می ریزیم. فلفل دلمه ای های رنگی را روی مواد پخش می کنیم. قالب را در فری که از 15 دقیقه قبل با دمای 180 درجه سانتی گراد گرم کرده ایم، به مدت 15 دقیقه قرار می دهیم.
نکاتدر صورتی که رولت را به صورت گرم سرو کردید، بعد از آب شدن پنیر و خارج کردن آن از فر، فویل را به آرامی از دور آن برداشته و پس از این که ولرم شد، آن را برش بزنید.

طرز تهیه رولت بهاری
,طرز تهیه , آموزش,روش تهیه,[categoriy]

آکاایران: طرز تهیه رولت بهاری.

منبع : sooran.com

طرز تهیه رولت بهاری گردآوری توسط بخش انواع غذا با مرغ ، گوشت پرندگان سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات