loading...

آکاایران: روش تهیه سوپ امپریال

آشپزی سالم, روی خط خبرگزاری ها

به گزارش آکاایران: گوشت را به قطعات بزرگ خورد کنید و بشوئید ، آنگاه در ظرفی قرار دهید و 8 گیلاس آب با قدری نمک به آن اضافه کنید و چند شاخه جعفری را هم بشوئید ، و در آن بیاندازید . ظرف محتوی مواد مزبور را روی آتش قرار دهید تا بجوشد . وقتی گوشت پخته شد از صافی رد کنید و سیب زمینی ، هویج و پیاز را پوست بگیرید و رنده کنید و در آب صاف شده سوپ بریزید و بگذارید بپزد ، بعد از چند دقیقه نخود فرنگی را هم به آن اضافه کنید و وقتی که جوشید آبلیمو را اضافه کنید و از روی آتش بردارید و در سوپ خوری بریزید و سپس چند شاخه جعفری خورد شده روی آن بپاشید .
روش تهیه :
کره را در یک دیگ بزرگ روی آتش ملایم آب کنید . آرد را بتدریج در آن خالی کرده و دائم به هم بزنید . سپس آب گوشت را اضافه نموده و به هم زدن ادامه دهید شیر و برنج را نیز افزوده روی آتش ملایم بپزید . زرده تخم مرغ را زده و لیموترش را قاطی آن کنید و در سوپ بریزید . فلفل و نمک را اضافه کرده و برای چند دقیقه دیگر روی آتش ملایم بپزید .

طرز تهیه :
کره را در یک دیگ بزرگ روی آتش ملایم آب کنید . آرد را بتدریج در آن خالی کرده و دائم به هم بزنید . سپس آب گوشت را اضافه نموده و به هم زدن ادامه دهید شیر و برنج را نیز افزوده روی آتش ملایم بپزید . زرده تخم مرغ را زده و لیموترش را قاطی آن کنید و در سوپ بریزید . فلفل و نمک را اضافه کرده و برای چند دقیقه دیگر روی آتش ملایم بپزید.
آکاایران

.

منبع :

تبلیغات