آکاایران: چیزبرگر مامان پز

Atisam.com > فست فود ها غذاهایی هستند که شاید طی 10 سال گذشته بسیار مد شده اند و شاید بتوان گفت مانند اینترنت روی انسان ها تأثیر گذاشته اند . اما اگر یک چیزبرگر درست کنید که در تمام مراحل تهیه اش خودتان ناظر آن باشید بسیار هم دلچسب خواهد بود . در خبر امروز روش تهیه یک چیزبرگر خوشمزه که مزه ای بهتر از فست فود های مغازه دارد را برای شما معرفی می کنیم .

پایگاه اطلاع رسانی آتیسام : برای تهیه این چیزبرگر به مواد که گفته می شود نیاز دارید : 300 گرم گوشت چرخ کرده گوساله ، یک پیاز کوچک رنده شده و کمی آب گرفته شده ، 1 حبه سیر درشت ، 1 قاشق چایخوری سس خردل ، 2 عدد نان همبرگری ، 2 عدد سیب زمینی ، 2 شاخه برگ رزماری ، 1 قاشق چایخوری کاکوتی یا آویشن ، 1 قاشق چایخوری پودر سیر ، نمک ،  فلفل سیاه ، کاهو ، خیار ، گوجه فرنگی ، پیاز و در آخر سس فرانسوی .
مامان پز

آکاایران: چیزبرگر مامان پزروش درست کردن : گوشت ، پیاز ، سیر ، سس خردل ، نمک و فلفل را مخلوط کرده و کمی ورز می دهیم . بین دو کیسه فریزر همبرگر ها را به شکل دایره در می آوریم . آنها را می توان روی تابه یا گریل پخته یا کباب می کنیم و در مراحل آخر کمی پنیر به آن اضافه می کنیم . سیب زمینی ها را پوست کنده و نیم پز می کنیم به مدت 5 تا 8 دقیقه . بعد از آن با اضافه کردن نمک ، فلفل ، کاکوتی ، رزماری ، پودر سیر و روغن زیتون آنرا در فر با دمای 180 درجه سانتیگراد برشته می کنیم تا تنوری شوند . در آخر هم نان را می بریم سپس سس را به آن مالیده و گوشت را روی آن قرار می دهیم و بعد با سیب زمینی سرو می کنیم .
به گزارش آکاایران: اخبار مربوط :
در ادامه این پست از آتیسام درباره سرکار خانم محمودی نصب مب خوانید که با اراده فولاین توانسته است با ورزش کمتر از یکسال 50 کیلیوگرم از وزنش را کاهش دهد ." href="http://atisam.com/fa/news/7772/50-%DA%A9%DB%8C%D9%84%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D9%87%D8%B4-%D9%88%D8%B2%D9%86-%D9%81%D9%82%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4" >50 کیلو کاهش وزن فقط با ورزش
زیادی داشت عاشق آشپزی و غذا خوردن بودم و هستم...
کد خبر: ۷۷۷۲   تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۱۱
نکات جالب خانه داری
آشپزی پهن کردن کد خبر ۴۹۲۶ تاریخ انتشار ۱۳۹۴/۰۶/۲۱ دریافت...
کد خبر: ۷۶۲۷   تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۲۴
از دوباره گرم کردن این مواد غذایی اجتناب کنید
اخبار روز آشپزی برخی از غذاها بعد از گرم کردن...
کد خبر: ۴۱۴۸   تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۲۶
این ها را داخل ماکروویو قرار ندهید!
اخبار روز آشپزی قرار دادن برخی مواد غذایی و برخی...
کد خبر: ۳۴۵۴   تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۰۶
کنگر پلو با رشته و گوشت
منبع مجله آشپزی مثبت...
کد خبر: ۲۲۲۵   تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
نکته آشپزی : با آب روی ماست چه کار کنیم؟
اخبار روز آشپزی بارها و بارها پیش آمده که ماستی...
کد خبر: ۶۱۸۴   تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۲۶

.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تبلیغات