افزایش سایز آلت تناسلی به روش پنیمور | آلت تناسلی مرد | دستگاه تناسلی زن - مشاوره جنسی

 

مسائل جنسی و مشکلات ناشی از عدم شناخت این مسائل در زندگی زناشویی پایه گذار اتفاق های نا خوشایندی می باشد ، آمارها نشان می دهد که یکی از اساسی ترین دلایل طلاق در بین مردم و جوامع مختلف عدم نبود ارتباطات جنسی کامل می باشد ، یکی از مسائلی که در مسائل جنسی به شدت مورد نظر می باشد سایز آلت تناسلی مردان می باشد که در صورت متناسب نبودن یا بعبارتی کوچک بودن آن رابطه جنسی را دچار مشکل می کند ، سایت ازدواج آکا ایران قصد دارد در این مطلب راه های افزایش سایز آلت جنسی را برای شما همراهان همیشگی سایت آکا ایران شرح دهد : 

سایز آلت تناسلی

راهکارهای افزایش سایز آلت تناسلی مردان

افزایش سایز آلت تناسلی به روش پنیمور
به نقل از آکاایران :روش پنیمور به عنوان یکی از معتبرترین روشهای بزرگ کردن آلت تناسلی در دنیا می باشد. این روش که بر پایه یکسری تمرینات مخصوص روزانه بنا شده است ، در حقیقت بی عارضه ترین روش افزایش سایز آلت تناسلی محسوب می شود. این روش سالهاست که در کشورهای آمریکایی و اروپایی استفاده می شود .تا به امروز تحقیقات مفصلی بر روی این روش انجام شده و امروزه توسط پزشکان سکسولوژیست در سراسر دنیا توصیه میشود.


مشاهده شده است که اگر این تمرینات را به دقت و بدون وقفه انجام دهید ،معمولاً اثر آن بعد از سه هفته تا یک ماه شروع شده و تا ۶ماه کامل میشود . درصد موفقیت این روش تا به امروز % ٩٨ گزارش شده است .دیده شده است که بروز آثار  روش روش پنیمور به یکسری از فاکتورهای فردی ارتباط دارد .بطور مثال سیگار باعث تضعیف آثار این روش شده و برعکس ، تغذیه مناسب و مرتب انجام دادن این تمرینات باعث تقویت این روش می شود.


مطالعات نشان داده عوامل خارجی نیز میتواند در رشد و نمو آلت تناسلی نقش داشته باشد . همانطور که ذکر شد سیگار از جمله عوامل مهم با اثر منفی بر روی این روش است . متاسفانه گزارش شده است که آلودگی هوا در نواحی شهری هم همانند سیگار دارای اثر منفی میباشد. همچنین لباسهای زیر تنگ ، مایوهای شنا و لباسهای تنگ ورزشی مثل لباسهای سوارکاری هم اثر منفی دارند و یرعکس ورزش ، بخصوص ورزشهای پر تحرک مثل دویدن ، شنا و … اثری بسیار مطلوب بر روش روش پنیمور دارد.

سایز آلت تناسلی

 سایز آلت تناسلی مردان


روشهایی که از انجام آنها باید اجتناب کرد :
استفاده از دارو برای افزایش سایز آلت تناسلی : بسیاری از سایتها با استغاده از تبلیغات کاذب اقدام به فروش قرص هایی برای افزایش سایز آلت تناسلی میکنند ، باید توجه کرد که تاکنون هیچ دارویی برای  این امر ساخته نشده است و تمامی این قرصها بی تاثیرند.


استفاده از دستگاه مکنده برای افزایش سایز آلت تناسلی : این روش که به ساکشن آلت تناسلی معروف است ، به دلیل مکیدن آلت باعث رسیدن خون بیشتر به آلت تناسلی شده که این روش همراه با درد و کبودی عضو میباشد.


استفاده از وزنه برای افزایش سایز آلت تناسلی: این روش که در قدیم مرسوم بوده ، وزنه های مختلفی را به مدت حدودا ۲۰ دقیقه به آلت تناسلی وصل میکردندکه این روش باعث بیماری قانقاریا می شود.
عمل جراحی برای افزایش سایز آلت تناسلی: روشی کاملا خطرناک همراه با درد زیاد و احتمال مرگ !!!در این روش با استفاده از عمل جراحی پلاستیک مقداری چربی به آلت تناسلی تزریق میکنند که علاوه بر هزینه بالای جراحی ، مدت زمان دوره نقاهت زیاد است.

سایز آلت تناسلی

افزایش سایز آلت تناسلی مردان


نکته هایی در رابطه با افزایش سایز آلت تناسلی :
* سایز آلت تناسلی در مردان بین ۱۱ تا ۱۵ سانتیمتر میباشد ، همچنین استثنائاتی هم وجود دارد ولی به خاطر داشته باشید کوچکی آلت زمانی مشکل ساز است که طول آن کمتر از ۵سانتیمتر باشد و نتوان عمل نزدیکی را انجام داد ، در همین رابطه ( بزرگ بودن آلت تناسلی ) افرادی هستد که با داشتن آلتی ۲۰ سانتی از بزرگی آن رنج میبرند و باید اضافه کرد درصد کمی از زنان قادر به تحمل آلتی بزرگتر از ۲۰ سانتیمتر هستند.


* تمرینات پنیمور باید بطور مستمر و پیگیر انجام و با دقت به دستورات آن عمل شود تا حداکثر اثر را نشان دهد.
* اثر این تمرینات ممعمولاً در مدت کمتر از یک ماه ظاهر و تا شش ماه کامل میشود.
* تمام این تمرینات باید  ۵روز در هته انجام شود و ۲ روز متوالی هم استراحت کرد.
* بهتر است موهای اطراف آلت تناسلی را کوتاه کنید .
* باید دقت کنیم هدف از این تمرینات بزرگ کردن آلت تناسلی میباشد و نباید در اثر زیاده روی به خود آسیب وارد کنید.
* اگر درد و یا هرگونه زخم در اثر این تمرینات انجام شد ، باید بدانید زیاده روی کرده اید و باید استراحت کنید تا درد برطرف شود .
* باید دارای ذهنی مثبت باشید تا بهترین اثر را دریافت کنید.


خلاصه برنامه روزانه :
١- استفاده از حوله گرم ( ١ دقیقه)
٢- تمرینات کششی ( ۲۵ تا ۳۰ دقیقه)
٣- تمرینات رشد و گردش خون ( ١ دقیقه)
۴- استفاده ار ماده لیز کننده
۵- تمرینات جلکینگ ( ۱۰ تا ۲۰ دقیقه)
۶- ماساژ و گرم کردن ( ۵ تا ۱۰ دقیقه)


١- استفاده از حوله گرم
یک حوله یا پارچه تمیز را انتخاب کرده و توسط گرما و یا در آب گرم آن را گرم کرده و به مدت ۱دقیقه به دور آلت تناسلی بپیچید و یا اگر میخواهید تمرینات را در حمام انجام دهید میتوانید به مدت ۳۰ ثانیه آلت تناسلی را زیر آب گرم نگه دارید.این کار باعث افزایش خونرسانی و الاستیسیته آلت تناسلی می شود .هر چه خونرسانی به آلت تناسلی بهتر باشد ، رشد آن بهتر و سریعتر خواهد بود.


٢- تمرینات کششی
این تمرین باعث افزایش طول آلت تناسلی می شود .افرادی که می خواهند آلت تناسلی آنها بیشتر رشد طولی داشته باشد میتوانند بیشتر از این تکنیک استفاده نمایند .چندین نوع تکنیک در این زمینه وجود دارد که شما میتوانید یکی را انتخاب کرده و آن را انجام دهید . این تمرینات را میتوانید در حالت ایستاده و یا نشسته انجام دهید که به شرح زیر می باشد .نکه مهم در مورد این تمرینات این است که حتماً آلت تناسلی شل باشد ، زیرا در غیر اینصورت آثار تمرینات ظاهر نخواهد شد.

 سایز آلت تناسلی

آلت تناسلی مردان

تکنیک اول :
الف: سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید الف : در حالت استراحت یا Flaccid (آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود)


ب: آلت تناسلی را بسمت جلو بکشید تا حدی که میتوانید (نباید احساس درد داشته باشید) و به مدت ۵دقیقه نگه دارید ، بعد از هر یک دقیقه آن را آرام رها کرده و به مدت چند ثانیه استراحت کنید و سپس دوباره انجام دهید.
ج : بعد از ۵ دقیقه اول به مدت ۱دقیقه آلت تناسلی را ریلکس کرده و ۳۰ بار آنرا ( درحالت شل ) بچرخانید.

د : مراحل فوق را در چهار جهت دیگر (بالا ، پایین ، چپ و راست ) انجام دهید و بعد از هر ۵ دقیقه در هر جهت ، مرحله ج را تکرار کنید.
ه : بعد از اتمام مراحل فوق به مدت ۱دقیقه ، آلت تناسلی خود را ۱۰ بار به سمت جلو بکشید.


تکنیک دوم :
این تکنیک بسیار شبیه تکنیک اول است و بارها این تکنیک با موفقیت روبرو بوده است . سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید :
الف : در حالت استراحت(آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود)
ب : آلت تناسلی را بسمت جلو بکشید تا حدی که میتوانید (نباید احساس درد داشته باشید) و به مدت ۱دقیقه نگه دارید و سپس آنرا آرام رها کرده و به مدت چند ثانیه (حدوداً ۱۰ ثانیه) به آن استراحت دهید .
ج : عمل فوق را ۱۵ تا ۲۰ بار تکرار کنید و سپس به مدت ۱۰ دقیقه استراحت کنید.

 

تکنیک سوم :
سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید
الف : در حالت استراحت یا (آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود)
ب : به صورت ریتمیک آلت تناسلی را به تعداد ۱۰ بار و هر بار به مدت ۱۵ ثانیه آنرا به سمت جلو بکشید و رها کنید.
ج :عمل فوق را در سه جهت راست ( ۱۰ بار) ، چپ ( ۱۰ بار) و پایین ( ۱۰ بار) تکرار کنید.
د : سر آلت را کمی بمالید تا به حالت نیمه راست شده برسد ، سپس آلت را گرفته آن را در حالتی که میچرخانید به سمت بیرون بکشید و سپس رها کنید (نباید آنقدر بکشید که درد ایجاد شود)
ه : سپس عمل فوق را در دو جهت راست و چپ تکرار کنید.


٣- تمرینات رشد و گردش خون
بعد از تمرینات کششی حتماً باید تمرینات رشد و گردش خون را انجام داد ، زیرا باعث افزایش گردش خون در آلت تناسلی شده و موجب رشد آن میشود .روش کار به این شکل است که آلت تناسلی را به سمت جلو نگه داشته و با دست دیگر ضربات آرامی به آن وارد کنید ( ۳۰ بار)  باید مواظب باشید تا ضربات به مناطق حساس مانند بیضه ها برخورد نکند.


۴- استفاده ار ماده لیز کننده
قبل از شروع تمرینات جلکینگ میبایست به مقدار کمی ماده لیز کننده مانند ژل لوبریکانت را بر روی آلت تناسلی بمالید زیرا باعث راحتی در انجام تمرینات جلکینگ میشود.


۵- تمرینات جلکینگ
این تمرین باعث افزایش محیط آلت تناسلی میشود .افرادی که میخواهند آلت تناسلی آنها بیشتر رشد محیطی داشته باشد میتوانند بیشتر از این تمرین استفاده نمایند. چندین نوع تکنیک در این زمینه وجود دارد که شما میتوانید یکی را انتخاب کرده و آن را انجام دهید.نکته مهم این مرحله انجام این تمرینات در حالت نیمه راست شدۀ آلت تناسلی می باشد.


تکنیک اول :
پس از استفده از لوبریکانت و وقتی آلت تناسلی نیمه راست شد ، توسط انگشتان شست و اشارۀ دست چپ حلقه ای درست کرده پس از ابتدای آلت تناسلی دست را به سمت سر آلت حرکت داده و آن را بدوشید ، باید حتماً حرکت دست و تماس آن با آلت به سمت جلو باشد ، سپس همین کار را با دست راست انجام دهید. با این کار سر آلت تناسلی شما قرمز و بزرگ میشود (به علت تجمع خون) که این امر مورد انتظار است ، در این مرحله از دست زدن به نوک آلت بپرهیزید زیرا بسیار حساس است. اگر در حین این تمرینات آلت تناسلی شما کاملاًشد و یا نزدیک به حالت انزال رسیدید باید کمی صبر کنید تا دوباره به حالت نیمه راست برگردد . این روش را درهفته اول ٢٠٠ تا ٣٠٠ بار ، در هفته دوم ٣٠٠ تا ۵٠٠ بار و در هفته های بعد ۵٠٠ بار و یا بیشتر انجام دهید.


تکنیک دوم :
پس از استفاده از لوبریکانت ، در حالت شل مانند عمل دوشیدن ، با استفاده از هر دو دست آلت را به سمت پایین و خارج(مانند تکنیک قبل) بدوشید . این تمرین باید در حالت شل انجام گیرد و اگر در حین این تمرینات آلت تناسلی شما کاملاً Erect شد و یا نزدیک به حالت انزال رسیدید ، باید کمی صبر کنید تا دوباره به حالت استراحت و یا شل برگردد . عمل فوق را ١٠٠ بار انجام دهید .به مدت دو هفته در هر بار تمرین عمل فوق را ۱۰۰ بار انجام دهید و در هفته های بعد این کار را به ٢٠٠ بار در هر تمرین برسانید.


تکنیک سوم :
این تمرین برای کسانی توصیه میشود که میخواهند سر آلت تناسلی خود را هم بزرگ کنند. پس از استفاده از لوبریکانت و وقتی آلت تناسلی به حالت نیمه راست شده درآمد، توسط انگشتان شست و اشارۀ دست چپ حلقه ای درست کرده سپس از ابتدای آلت تناسلی دست را به سمت سر آلت حرکت داده و دست را نزدیک سر آلت به مدت ۵ثانیه نگه دارید. سپس این عمل را با دست دیگر انجام دهید.این کار را میتوانید به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در هر تمرین انجام دهید.


۶- ماساژ و گرم کردن
پس از انجام مراحل ذکر شده نوبت ماساژ و استراحت میرسد که باید به نرمی انجام شود .میتوانید از حوله گرم نیز استفاده کنید و در پایان میتوانید آلت تناسلی را شسته و آن را خشک نمایید.***

منبع:kamnazir.com
شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تاثیر زیبایی اندام تناسلی در رابطه جنسی , راهنمایی سلامت دستگاه تناسلی مرد و جنسی , چگونه اندام تناسلی زیبا داشته باشیم , دستگاه بزرگ کننده آلات تناسلی مردان , روش افزایش طول دستگاه تناسلی مردان , افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی , راههای چاق شدن دستگاه تناسلی زنان , راههای بزرگ شدن اندام تناسلی زنان , جراحی زیبایی الت تناسلی در مردان , افزایش سایز اندام تناسلی طبیعی , راههای چاق شدن اندام تناسلی زن , سایز مناسب اندام تناسلی مردان , رابطه دست با طول الت تناسلی , بزرگترين الت تناسلي مردانه , شکل ظاهری دستگاه تناسلی زن , اندازه اندام تناسلی مردان , افزایش حجم سر آلت تناسلی , افزایش اندازه آلت تناسلی , زیباترین اندام تناسلی زن , انواع آلتهای تناسلی زنان , آیا خروس آلت تناسلی دارد , آۀت بزرگ با زیبایی اندام , کوتاهی الت تناسلی مردانه , زگیل تناسلی در زنان عکس , افزایش سایز آلت مردانه , جذابیت آلت تناسلی زنان , افزایش سایز الات مردان , عکس آلتهای تناسلی زنان , درست کردن آلت پلاستیکی , بهترین سایز الات مردان , مو در ناحیه تناسلی پسر , طولانی ترین آلت تناسلی , سایز آلت تناسلی آقایان , ایجاد الت برای تصاویر , دستگاه شبیه ساز ورزشی , دستگاه تناسلی مرد وزن , ایده ال ترین سایز آلت , تقویت آلات تناسلی مرد , جراحی افزایش سایز الت , عکس الت تناسلی مردانه , ساخت آلت تناسبی کاغذی , ساخت آلت تناسلی کاغذی , تفاوت آلت تناسلی زنان , عکس اندام تناسلی زنان , بزرگترین الات تناسلی , عکس آلت تناسلی مردان , دستگاه تناسلی موش نر , دستگاه تناسلی مردانه , سایزالت تناسلی مردان , بزرگ ترین الت تناسلی , دستگاه تناسلی آقایان , آلت تناسلی در زبان ف , شکل اندام تناسلی مرد , نشستن زن روی الت مرد , بزرگترین عالت تناسلی , بالا بودن آلت تناسلی , دختر بچه کير دار عکس , بزرگترین آلت مردانه , عکس اندام تناسلی زن , عکس عالت تناسلی مرد , دستگاه تناسلی زنانا , تصاویردستگاه تناسلی , اندازه اندام تناسلی , الت مرد داخل الت زن , اندام تناسلی مردارن , بزرگ ترین آلت انسان , اندام تناسلی مردانه , علت بزرگی آلت مردان , دستگاه تناسلی پسران , آلت تناسلی مرد کوچک , الات تناسلی مردانه , عکس الت تناسلی مرد , توضیحات آلت تصاویر , حالات تناسلی مردان , ستگاه تناسلی مردان , اندام تناسلی زنانه , اندام تناسلی مردان , کوچکی اندام تناسلی , سایز تناسلی اقایون , ناحیه تناسلی مردان , سایزالت تناسلی مرد , عکس الات تناسلی زن , آب زدن آلت تناسلی , عکسالت تناسلی مرد , ساختار آلت مردانه , دستگاه الت تناسلی , سیستم تناسلی زنان , زیبایی آلت مردانه , سفیدترین الت زنان , عکس از آلت تناسلی , دستگاه تناسلی پسر , اندازه آلت تناسلی , الت تناسلی زنانه , انواع آلت تناسلی , دستگاه تناسلي زن , الت تناسلی مردان , اجزای آلت مردانه , سیستم تناسلی مرد , آلت تناسلی زنانه , کوچکی آلت تنسالی , آلت تناسلي مردان , نشستن زن روی مرد , بزرگترین الت مرد , انواع الت تناسلی , اندام تناسلی مرد , اندام تنسلی زنان , ساخت آلت تناسبی , آلت تناسلی زنان , انواع آلت زنانه , بهترین سایز الت , فلفل زدن به آلت , الت تناسلی زنان , افزایش سایز کیر , ساخت آلت تناسلی , افزایش قطر الت , سایز آلت سگ ها , الات تناسلی زن , عکس الات انسان , رشد آلت تناسلی , افزايش حجم كير , افزایش قطر آلت , عکس الت تناسلی , عکس آلت زنانه , تغییر آلت عکس , شکل آلت مرد , الت تناسلی , آلت مردانه , آلت مصنوعی , آلت مردان , افزایش رن , آلت انسان , الت انسان , عورت مرد , آلات مرد , آلت مرد

شکسته شدن آلت تناسلی آقایان؟!

شکسته شدن آلت تناسلی آقایان؟!

شکسته شدن آلت تناسلی آقایان؟! شکسته شدن آلت تناسلی مردان   مفهوم و مکانیسم شکستگی آلت تناسلی مردان   شکسته شدن آلت تناسلی مردان یکی از ا
شکستگی آلت

علت و عوارض شکستگی آلت تناسلی مردان

شکستگی آلت تناسلی مردانچگونگی شکستن آلت تناسلی, درمان شکستگی آلت تناسلی, دلایل شکستگی آلت تناسلی مرداندر این مطلب از ابرتازه ها درباره علت و عوارض شکستگی آلت تناسلی مردان توضیحات
بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

از نظر متخصصین: بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

از نظر متخصصین: بزرگ کردن آلت تناسلی مردان  بزرگ کردن آلت تناسلی مردان از نظر متخصصین بزرگ کردن آلت تناسلی در مردان فاقد توجه به نیاز به آن، چه از نظر ظاهر بدن و چه از نظر
التهاب آلت تناسلی

نشانه های ابتلا به التهاب آلت تناسلی -آکا

آلت تناسلی مردان مجرایی برای عبور ادرار و منی محسوب می شود. بیماری پیرونی یکی از بیماری های آلت تناسلی در مردان است. به گزارش نبض ما، بیماری پیرونی با ایجاد یک توده س
بزرگ کردن آلت تناسلی

5 روش طبیعی بزرگ کردن آلت تناسلی - آکا

5 روش طبیعی بزرگ کردن آلت تناسلی بزرگ کردن آلت تناسلی به مجموعه روش‌هایی اشاره دارد که برای افزایش قطر، طول یا سفت شوندگی (نعوظ) آلت تناسلی انسانی انجام می‌گیرند.
عوارض خوردن آلت تناسلی مرد

عوارض خوردن آلت تناسلی مرد

نوشته شده توسط در خرداد ۳۱, ۱۳۹۶ . نوشته شده در زناشویی عوارض خوردن آلت تناسلی مرددر این قسمت و بخش برای شما عوارض خوردن آلت تناسلی مرد را فراهم آوردیم که شما میتو
مهمترین علت درد در آلت تناسلی مردان

مهمترین علت درد در آلت تناسلی مردان

مهمترین علت درد در آلت تناسلی مردان مهمترین علت درد در آلت تناسلی مردان به گزارش یک استاد دانشگاه و رییس انجمن علمی سلامت خانواده در پاسخ به این سؤال که چه چیزی
مشکلات آلت تناسلی پسربچه ها - آکا

مشکلات آلت تناسلی پسربچه ها - آکا

آلت تناسلی پسربچه ها مشکلات آلت تناسلی پسربچه ها   اگر کودک شما کج ادرار می کند احتمالا دچار چرخش آلت تناسلی است و بهتر است با یک پزشک متخصص مشورت نمائید. به گزارش
تبلیغات