سائوپولو برزیل

(سائوپائولو)سائوپولوجهان گردی ,جهانگردی ,دیدنی های جهان ,[categoriy]


سائوپائولو بزرگ‌ترین شهر کشور برزیل است.این شهردر مرکزایالت سائوپائولو که پر جمعیت ترین ایالت می باشد واقع شده است .ﺳﺎﺋﻮﭘﺎﺋﻮﻟﻮ ﻧﻮﺯﺩﻫﻤﻴﻦ ﺷﻬﺮ ﺛﺮﻭﺗﻤﻨﺪ ﺟﻬﺎﻥ بوده و (اختلاف ساعت برزیل با ایران قبل از تغییر ساعت ۶:۳۰ و بعد از آن، ۷:۳۰ می باشد).


جهان گردی ,جهانگردی ,دیدنی های جهان ,[categoriy]


سائوپائولو شهری در برزیل و مرکز ایالتی به همین نام است که در ساحل تاماندواچی شعبه ٔ رود تیت واقع شده است . تجارت قهوه ٔ این شهر اهمیت دارد و پارچه های پنبه ای و سیگارسازی و آبجوسازی آن قابل ذکر است . سائوپولو که در اطراف یک کالج یسوعیین است بسال 1552 م . بنا شده و در سالهای اواخر قرن نوزدهم به علت کشت و تجارت قهوه بسرعت توسعه یافته است .


جهان گردی ,جهانگردی ,دیدنی های جهان ,[categoriy]


شبکه مترو در شهر 10 میلیونی سائوپائولو برزیل یکی از جدیدترین و مدرن ترین سیستم های حمل ونقلی است که روزانه دو و نیم میلیون نفر را جابه جا می کند. خطوط مترو سائوپائولو در مقایسه با خطوط مترو در کشورهای توسعه یافته، از پیشرفت کم تری برخوردار است ولی به عنوان یکی از گران ترین سیستم های حمل و نقلی در برزیل و سطح جهان شناخته می شود.


جهان گردی ,جهانگردی ,دیدنی های جهان ,[categoriy]


بزرگترین شهر صنعتی برزیل، بیشترین جمعیت با انواع مختلف نژادها را داراست. در این شهر از ژاپنی گرفته تا لبنانی و سوریه‌ای و ارمنی و اروپایی با هم زندگی می‌کنند. سائوپائولو همان‌طور که پرترددترین بندر برزیل است، بهترین موزه‌ها هم را در خود جای داده است، و از طرفی بیشترین محله‌های فقیرنشین هم در همین شهر پراکنده‌اند.جهان گردی ,جهانگردی ,دیدنی های جهان ,[categoriy]

گردآوری توسط بخش برزیل سایت آکاایران
  • اشتراک
  • گزارش تخلف
  • 0 محبوب
zavaran

اخبار اکاایران

تبلیغات