در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تصاویر اسرارآمیز از دره مرگ! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت گردشگری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


آکاایران به نقل از برترین ها : در قلب صحرای Namib در کشور نامیبی دشتی از ماسه های سفید قرار دارد که Deadvlei نامیده می شود. نام این دشت را به «دره مرگ» ترجمه کرده اند که نام بسیار برازنده و مناسبی است.

منظره و چشم‌اندازهایی در این دره وجود دارد که بسیار عجیب و غیرواقعی به نظر می رسند. عکس هایی که از این دره گرفته شده اند، طوری هستند که در نگاه نخست تصور می کنید، نقاشی باشند. یعنی شاید باورتان نشوند همه این عکس ها واقعی هستند و در صحرایی در دل آفریقا  برداشته شده اند.

حدود 9 قرن پیش در این صحرا رودخانه ای روان بوده است که نقش آبرسانی و سیراب کردن گیاهان منطقه را به عهده داشته است. اما اکنون هیچ جز ماسه های خشک و سفید از این رودخانه باقی نمانده است و همه درختان این دشت مرده و بی جان هستند.  


گردآوری جهان شناسی آکاایران

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله تصاویر اسرارآمیز از دره مرگ! شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

دره‌ مرگ , زاغا دره

تصاویر اسرارآمیز از دره مرگ! گردآوری توسط بخش افریقای مرکزی سایت آکاایران
تبلیغات